Kontakt oss

Hvis det er noe du lurer på, har lyst til å diskutere med oss eller spørre oss om så finner du kontaktinformasjonen du trenger her.

Go Good AS

Besøks- og lageradresse

Brynsveien 3B,
0667 Oslo

Åpne i kart

For kunder

Telefon

(+47) 906 83 044

Nettside

www.gogood.no

For media

Preben Carlsen

Daglig leder

Epost

preben@gogood.no

Telefon

(+47) 906 83 044

For samarbeidspartnere
og investorer

Preben Carlsen

Daglig leder

Epost

preben@gogood.no

Telefon

(+47) 410 43 303

Frode Eilertsen

Arbeidende styreleder

Epost

frode@gogood.no

Telefon

(+47) 923 32 401

Teamet som står bak
Go Good

Preben Carlsen

Daglig leder

preben@gogood.no

(+47) 906 83 044

Frode Eilertsen

Arbeidende styreleder

frode@gogood.no

(+47) 923 32 401

Marte Radmann

Produktleder

marte@gogood.no

(+47) 984 24 026

Nikolai Fasting

CTO

nikolai@gogood.no

(+47) 906 28 815

Camilla Gjerset

Interiøransvarlig

camilla@gogood.no

(+47) 410 43 303

Natalia Mathisen

Ansvarlig for verdikjede

natalia@gogood.no

(+47) 907 46 729

Linda Refvik

Ansvarlig for Good Fashion

linda@gogood.no

(+47) 930 14 950

Axel Haugan

Ansvarlig for brukeropplevelse

axel@gogood.no

(+47) 915 74 794

Fredrik Stabenfeldt

Ansvarlig for merkevare

fredrik@gogood.no

(+47) 452 73 077

Marius Troy

Ansvarlig for interaksjonsdesign

marius@gogood.no

(+47) 450 46 075

Anders Myhr

Ansvarlig for dataanalyse

anders@gogood.no

(+47) 951 06 883